Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělá milenka? Proč ne...

Umělá milenka? Proč ne...

Nafukovací panna 3 otvory

Nafukovací panna se třemi otvory

Nabízíme vám nafukovací panu se třemi otvory. Má sice menší velikost, méně kvalitní materiál a nepropracované detaily, ale zase má velmi příznivou cenu. Hodí se jako recesní dárek, ale třeba si i vy s ní užijete mnoho spokojených chvilek.

Materiál, ze kterého je tato nafukovací panna vyráběná, je podobný gumovému lehátku.

Nafukovací panna má tři tělesné otvory. Jsou jimi ústa, vagína a anální otvor. Určitě před použitím umělé panny použijte lubrikační gel.

Nemáte přítelkyni či je v současné chvíli daleko od vás? Proč to nezkusit s nafukovací pannou? Klasickou soulož to sice nenahradí, ale je to lepší než masturbace.

 

 

Většina mužů se nechlubí tím, že používá k sexuálnímu uspokojení umělé panny. Ve skutečnosti jsou však hodně oblíbené. Na trhu můžete sehnat různé umělé panny. Některé jsou klasické, takové, jaké si je představujeme na základě různých filmů. Jde o jednoduché „Ančy“. V současné době můžete však sehnat i velmi propracované nafukovací panny, které jsou z kvalitního materiálu, mají obleček a realistický obličej. Je jen na vás, jakou nafukovací pannu si pořídíte vy.

Nafukovací pannu také mnozí volí jako recesní dárek pro kamaráda. Hodí se na rozlučky se svobodou atd.

 


Diskuse (18 komentářů)

Luky, (31. 05. 2013 09:32) Reagovat
nějaký tip třeba na nějakou letoší novinku, která je fakt dobrá? Také se trochu ztrácím v nabídce...
Míla, (30. 04. 2015 17:36) Reagovat
Tak nafukovačka ze třemi otvorama...To zní dobře. Klidně by mohla mít jen jeden, kdyby byl fakt vymakanej. Kamarád říkal, že už dneska jsou z imitace skutečné kůže, akorát nevím teď, jestli mluvil o nafukovacích pannách nebo umělých vagínách.
Pepan, (24. 07. 2015 11:29) Reagovat
Možná by mohla mít trochu lepší zpracování, ale pokud plní dobře svou funkci, tak je to úplně v pořádku. Asi si taky pořídím takovou krasavici. Ta určitě na mě bude hodná.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty