Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělá milenka? Proč ne...

Umělá milenka? Proč ne...

Nafukovací panna 3 otvory

Nafukovací panna se třemi otvory

Nabízíme vám nafukovací panu se třemi otvory. Má sice menší velikost, méně kvalitní materiál a nepropracované detaily, ale zase má velmi příznivou cenu. Hodí se jako recesní dárek, ale třeba si i vy s ní užijete mnoho spokojených chvilek.

Materiál, ze kterého je tato nafukovací panna vyráběná, je podobný gumovému lehátku.

Nafukovací panna má tři tělesné otvory. Jsou jimi ústa, vagína a anální otvor. Určitě před použitím umělé panny použijte lubrikační gel.

Nemáte přítelkyni či je v současné chvíli daleko od vás? Proč to nezkusit s nafukovací pannou? Klasickou soulož to sice nenahradí, ale je to lepší než masturbace.

 

 

Většina mužů se nechlubí tím, že používá k sexuálnímu uspokojení umělé panny. Ve skutečnosti jsou však hodně oblíbené. Na trhu můžete sehnat různé umělé panny. Některé jsou klasické, takové, jaké si je představujeme na základě různých filmů. Jde o jednoduché „Ančy“. V současné době můžete však sehnat i velmi propracované nafukovací panny, které jsou z kvalitního materiálu, mají obleček a realistický obličej. Je jen na vás, jakou nafukovací pannu si pořídíte vy.

Nafukovací pannu také mnozí volí jako recesní dárek pro kamaráda. Hodí se na rozlučky se svobodou atd.

 


Diskuse (18 komentářů)

RADEK, (30. 11. 2011 13:38) Reagovat
Mě by zajímala ta kvalita, jestli z toho opravdu člověk může něco mít, nebo když jsou to tři otvory, jestli člověk v tom pozná nějaký rozdíl, nebo je to jen podle umístění.
ALEŠ, (28. 12. 2011 11:58) Reagovat
Těžko říct, ale myslím, že teď už to bude trochu kvalitnější než dřív, ale jestli jde alespoň o lepší masturbaci...Těžko říct.
JIRKA, (28. 01. 2012 16:27) Reagovat
Nafukovací pannu považuju spíš za recesní dárek, ale pokud to někomu dělá dobře??? Já zkušenosti nemám. Kdysi jsem ji sice dostal, ale leží ve skříni a ani jsem ji nikdy nenafouknul.
JINDRA, (14. 02. 2012 18:53) Reagovat
Tak když už jsoudneska kvalitní umělé vagíny, proč by neměly mít stejný efekt i nafukovací panny. A´t žije pokrok.
DRAK, (06. 03. 2012 08:14) Reagovat
Náhodou nafukovací panna je dobrá a myslím, že dnes jsou už fakt na dobrý úrovni oproti dřívějším dobám.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty