Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Chcete nafukovací pannu, která má realistický fotoobličej a celkově je vysoce kvalitní. Vaše choutky vám splní nafukovací panna Naomi sestřička.

O nafukovacích pannách

Co si myslíte o používání nafukovacích panen? Mnozí muži a ženy to stále ještě považují za něco...Ubohého, nevkusného a celkově to odsuzují. Na druhou stranu je to každého věc, a proč si nerozšířit obzory a nezkusit něco nového? Od toho tu nafukovací panny jsou.

Navíc některé dnešní nafukovací panny se v mnohé liší od těch dřívějších. Dnes jsou mnohem dokonaleji propracované a mají realistické tvary. Můžete si s nimi užit mnoho rozkoše, ale i srandy. Nejvíce se pobavíte nad nafukovacími „pannami“ v zvířecích motivech. Hodí se jako pěkný a úsměvný dárek pro muže.

Na trhu je mnohem více erotických pomůcek pro muže. Můžete si vybrat z celé škály různých masturbátorů, umělých vagín atd. Některé mají vyšší pořizovací náklady, ale kvalita za to stojí. Zkuste i vy některou sexuální pomůcku.

 Koupit

Nafukovací panna Naomi sestřička

Nafukovací panna Naomi sestřička vás zaujme svým fotoobličejem, velkými a dobře tvarovanými prsy a oblečkem. Její horní díl je sundavací. Svlékněte si svou zdravotní sestřičku.

Je středně velké postavy. Její výška je 156 cm. Tím patří mezi největší nafukovací panny na trhu. Zdravotní sestřička Naomi vám nabízí tři rozkošné otvory.

V současné době patří mezi nejprodávanější nafukovací panny na trhu. Nemá sice měkkou vagínu, ale vypadá dobře a má mnoho propracovaných detailů, které vás určitě zaujmou.

Je ze stejného materiálu jako gumové lehátko. Neměla by se používat do koupele. Její údržba je velmi snadná. Před použitím se doporučuje použít lubrikační gel.

Dopřejte si i vy více potěšení díky moderně propracované zdravotní sestřičce Naomi. I vám může poskytnout první pomoc.


Diskuse (15 komentářů)

PETR, (11. 04. 2012 04:29) Reagovat
Lidé obecně mají rádi erotické hračky, ale nafukovací panny často shazují. Nevím proč. Je to taky dobrá erotická pomůcka, zvlášť když si najdete správný model.
MILAN, (25. 05. 2012 05:58) Reagovat
To je na každým, jakou si vybere sexuální hračku. Mě v poslední době láká nafukovací panna. Jsou mnohem lepší než tomu bylo dřív a chtěl bych si to vyzkoušet, jaký to je. Nestydím se za to a nevidím důvod, proč bych měl.
PATRIK, (30. 05. 2012 05:38) Reagovat
tak mě se u nafukovacích panen líbí, že na rozdíl od umělých vagín jsou v reálné velikosti. Sice jsou trochu menší, ale pořád se tak dá lépe simulovat skutečný sex.
Lenka, (27. 06. 2012 15:46) Reagovat
Zrovna nedávno jsem u mladýho objevila nafukovací pannu. Říkal mi, že to dostal od kamarádu k 25, tak nevím, jestli je to pravda, nebo se jen styděl přiznat, že ji používá. Mě je to osobně jedno. Jen ať si zaskotačí. Já mám doma taky vibrátorka a nevzdala bych se ho.
Ivoš, (23. 08. 2012 08:45) Reagovat
Mě by asi na nafukovací panně vadilo, že se musí pokaždé nafukovat. Kdybych ji nechal pořád nafouklou, tak je neskladná a asi se to ani nemá. V tom si myslím, že jsou lepší umělé vagíny.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty