Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Zkuste to s nafukovací pannou

Zkuste to s nafukovací pannou

Panna nafukovací + vibrace + vagínaLáká vás nafukovací panna? A co takhle si ji pořídit s vibracemi? Představujeme vám tento jedinečný model. Určitě zaujme i vás.

 

O erotických hračkách pro muže

Dalo by se říci, že sexuální hračky pro muže i ženy v poslední době zažívají velkou revoluci. To je dáno dvěma důvody. Prvním je netabuizovaní sexu. Mluví se o něm více a lidé se méně stydí umocnit rozkoš koupí erotické hračky. Druhým aspektem, který přispívá k vývoji erotických pomůcek, je fakt, že se neustále zdokonalují a vyvíjí se z velmi kvalitních materiálů, které se podobají lidské kůži.

Muži si mohou koupit umělé vagíny či nafukovací panny v různých provedeních. Některé jsou levné a jednoduché, jiné jsou velmi propracované a přinesou vám dokonalý prožitek, který mnohdy má velmi blízko ke skutečnému sexu.

Panna nafukovací + vibrace + vagína

Představujeme vám nafukovací pannu střední velikosti. Oceníte pěkný fotoobličej a příslušenství, které obsahuje přídavnou nafukovací pumpu, vagínu a análek. Análek a vagína se dají zvlášť použít. To se vám určitě bude zamlouvat. Vše je z velmi příjemného elastického materiálu. Nafukovací panna obsahuje vibrační vajíčko, které vám umožní si ještě více vychutnat vašich erotických hrátek. Vibrační vajíčko má regulovatelnou intenzitu vibrací. Nastavte si ji podle své chuti. Možná i vás nadchne vzdychání této nafukovací panny. Je velmi reálné a sugestivní.

Před použitím nafukovací panny se doporučuje namazat ji lubrikačním gelem. Bude se vám do ní snadněji pronikat.

Materiál nafukovací panny je podobný materiálu, ze kterého je vyrobené nafukovací lehátko. Mnohem příjemnější materiál má vagína, která je z umělé kůže. Umělá kůže (love clone) je velmi příjemná, pružná, měkká a poddajná. Velmi se blíží skutečné lidské kůži.


Diskuse (11 komentářů)

Ivana, (19. 07. 2012 07:06) Reagovat
Nedávno jsme s kámoškou byly v sexshopu, protože jsme chtěly koupit nafukovací pannu kamarádovi z recese, ale byly jsme vcelku překvapené, jaké rozmanité modely dneska jsou. Vůbec v sexshopu jsou zajímavé pomůcky. Byla jsem tam poprvé a jen jsem kolem sebe zírala. Hodně zajímavých podnětů...
Eva, (25. 07. 2012 07:30) Reagovat
Souhlasím, v sexshopu je hodně zajímavých hraček, o jejichž existenci člověk nemá ani páru. Některé jsou až za hranicemi toho, kam bych šla, ale tak to má každý nastavené jinam. Já tedy si prohlížím hračky na internetu a jednu jsem si už přes net koupila. Do kamenného krámu se mi moc nechce, i když také jich v mé blízkosti několik je.
Katka, (14. 02. 2013 14:26) Reagovat
Já také dávám přednost nákupu erotických pomůcek přes internet. Ne že bych byla nějak pravidelný zákazník. Mám doma tři hračky, ale kdyby tahle možnost neexistovala, tak bych asi neměla nic. Do kamenného obchodu bych předtím nešla. Teď už (zrovna nedávno) jsem se byla podívat. I to že si člověk vybírá přes internet a seznámí se se sortimentem, tak se otrká.
Ivoš, (19. 02. 2013 11:15) Reagovat
Chtěl jsem si pořídit nějakou vibrační vagínu, ale teď více uvažuju o té nafukovací panně. Vypadá docela dobře - myslím ta s těmi vibracemi. To by mohlo bejt ještě lepší. Máte s tímhle nebo podobným modelem někdo zkušenosti?
Hans, (27. 03. 2013 08:14) Reagovat
Já jsem tedy nevěděl, že i nafukovací panny se vyrábějí s vibracemi. Musí to být zajímavé.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty