Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užijte si legraci i vzrušení s nafukovací slečnou

Užijte si legraci i vzrušení s nafukovací slečnou

Žert. slečna s držákem na pivoMáte smysl pro humor a chcete někoho pobavit? Co takhle ženou (gumovou pannou), která bude zároveň držákem na pivo. Dopřejte sobě či kamarádovi tuto nafukovací krásku.

Nafukovací panny

Mnoho mužů má doma nafukovací panny, i když hodně z nich to často popírají. Je zvláštní, že často máme při představě této erotické pomůcky smíšené pocity. Možná je to tím, že některé filmy či seriály nám nafukovací panny představily jako pomůcky pro totální zoufalce. Přitom tomu vůbec tak není.

Nafukovací panny jsou erotickou pomůckou, která má zaplašit u muže chvilky samoty a užít si kvalitnější masturbace, která se často blíží svým prožitkem až sexu. To je možné především v poslední době, kdy se erotické pomůcky (erotické panny nevyjímaje) vyrábějí z čím dál kvalitnějších materiálů, které se velmi podobají skutečně lidské kůže. Zkuste i vy si užít s umělou pannou. Uvidíte, že jde o zážitek, který stojí za to prožít.

Koupit

Slečna s držákem na pivo

Představujeme vám slečnu, která vás uspokojí, pobaví a ještě vám podrží pivo. No...slečna...Takovou byste asi těžko hledali. Ve skutečnosti jde o žertovnou nafukovací pannu s držákem na pivo.

Námi nabízená žertovná slečna jako držák na pivo má necelý metr, nemá zuby, ale je vybavená držákem na pivo.

Má přizpůsobivou pusinku, kterou můžete využít k erotickým hrátkám. To je možné i díky tomu, že nemá zuby, a když jí ho strčíte do pusinky, nebude protestovat.

Jistě se vám zalíbí i její pěkně tvarovaná prsa, vyvážené nohy se závažím, které zajišťují stabilitu atd. Zkrátka taková slečna na hraní se vám bude určitě vyhovovat. Zkuste ji i vy, nebo ji dejte dárkem někomu, kdo má smysl pro humor.


Diskuse (9 komentářů)

Venca, (27. 07. 2012 11:14) Reagovat
Ta na obrázku zrovna nevypadá moc propracovaně, ale jinak jsem koukal, že některé mají propracované vše, tedy nejen ty intimní části, ale i vlasy, obličej, oblečení...Je to pěkný.
Tomáš, (27. 09. 2012 06:46) Reagovat
Ta na obrázku je pravděpodobně myšlená jako dárek z recese a takové nafukovací panny jsou jednodušší, ale také levnější.
Ráďa, (17. 10. 2012 11:39) Reagovat
Něco takového sháníme pro kamaráda k narozeninám. Ještě rozmýšlíme, jestli tuhle nebo nafukovací zvířátko. Tak se poradím s kluky. Kámoš to určitě vezme, je srandista.
Ben, (28. 12. 2012 18:28) Reagovat
Tak takhle je fakt ukrutná...Ale jak už jste to tu zmínili jako dárek z recese úžasné svou funkci splní.:)
Vlaďka, (19. 04. 2013 05:33) Reagovat
Zajímavá. Pobavila mě. Asi ji ze srandy koupím přítelovi. Ať se také chlapec pobaví...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty