Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Nafukovací ovečka: Rozesměje i uspokojí

Nafukovací ovečka: Rozesměje i uspokojí

Nafukovací ovečka - maláHledáte dárek pro kamaráda? Má smysl pro humor a chcete mu dát něco, co skutečně bude stát za to? Co takhle mu darovat malou nafukovací ovečku? Nejenže pobaví, ale při chvilkách touhy i uspokojí.

O erotických pomůckách

V současné době si můžete pořídit celou škálu nejrůznějších erotických pomůcek. Erotický průmysl se zaměřuje jak na dámy, tak na pány.

Dámy si mohou pořídit různé vibrátory, anální kolíky, Venušiny kuličky atd. Pro pány tu jsou nafukovací panny, umělé vagíny a další masturbátory.

Koupit

Chcete oživit váš sexuální život pouty, šátky na oči, různými erotickými kazetami atd? Je to jen na vás. Stačí si vybrat.

Erotické pomůcky jsou zboží jako každé jiné. Pokud se však přeci jen stydíte navštívit sexshop, podívejte se na nabídku internetových obchodů zaměřující se na tento sortiment zboží. Můžete si všechny erotické pomůcky prohlédnout z pohodlí svého domova a v klidu se rozmyslet, které se vám zamlouvají nejvíce. Po zakoupení erotické pomůcky v eshopu vám přijde domů v diskrétním balení. Zkuste také oživit svůj sexuální život rozmanitými erotickými pomůckami.

Nafukovací ovečka - malá

Malá nafukovací ovečka, kterou vám nabízíme, má příznivou cenu a velmi pěkný tvar. Má roztomilý obličejíček, vzduchový ventil, milostný otvor a vhodnou velikost pro snadnou manipulaci. Můžete si s ní buď užívat milostné vzrušení, nebo jí pobavit nějakého svého kamaráda.

Malá nafukovací ovečka má bílou barvu s šedými vlnkami a není průhledná. Je z měkkého gumového materiálu podobnému klasickému nafukovacímu lehátku.


Diskuse (7 komentářů)

FILIP, (06. 06. 2012 13:37) Reagovat
Tak tahle ovce mě pobavila, je to dobrá recesní hračka, ale je fakt, že si člověk musí rozmyslet, komu ji daruje. Ne každý má smysl pro takový humor a bohužel čím jsou lidi kolem mě starší, tím ho mají méně. Ale napadá mě jeden kamarád, kterýmu asi udělám k narozkám radost. Bude sranda.
Ilona, (30. 01. 2013 07:38) Reagovat
a opravdu dokáže i uspokojit? Nebo je fakt spíš míněná jako dárek z recese?
Kamil, (16. 04. 2013 06:25) Reagovat
Tak otvůrek to má. Určitě i uspokojí, i když pokud chce asi člověk vyloženě pomůcku s co nejlepším propracováním, bude muset sáhnout po dražším modelu...
sára, (23. 04. 2013 13:35) Reagovat
Také mě ovečka pobavila. Představuju si u toho, jak by se tvářil přítel, kdyby je ode mě dostal. Není to až tak špatný nápad....:)
Karel, (29. 05. 2013 08:07) Reagovat
Na uspokojení bych si asi spíš koupil nějakou opravdu nafukovací pannu, ale pokud jde pro srandu, tak ovečka dobrá. Až zase budeme někomu vymýšlet sranda dárek, budu si na to muset vzpomenout.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty