Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělá milenka? Proč ne...

Umělá milenka? Proč ne...

Nafukovací panna 3 otvory

Nafukovací panna se třemi otvory

Nabízíme vám nafukovací panu se třemi otvory. Má sice menší velikost, méně kvalitní materiál a nepropracované detaily, ale zase má velmi příznivou cenu. Hodí se jako recesní dárek, ale třeba si i vy s ní užijete mnoho spokojených chvilek.

Materiál, ze kterého je tato nafukovací panna vyráběná, je podobný gumovému lehátku.

Nafukovací panna má tři tělesné otvory. Jsou jimi ústa, vagína a anální otvor. Určitě před použitím umělé panny použijte lubrikační gel.

Nemáte přítelkyni či je v současné chvíli daleko od vás? Proč to nezkusit s nafukovací pannou? Klasickou soulož to sice nenahradí, ale je to lepší než masturbace.

 

 

Většina mužů se nechlubí tím, že používá k sexuálnímu uspokojení umělé panny. Ve skutečnosti jsou však hodně oblíbené. Na trhu můžete sehnat různé umělé panny. Některé jsou klasické, takové, jaké si je představujeme na základě různých filmů. Jde o jednoduché „Ančy“. V současné době můžete však sehnat i velmi propracované nafukovací panny, které jsou z kvalitního materiálu, mají obleček a realistický obličej. Je jen na vás, jakou nafukovací pannu si pořídíte vy.

Nafukovací pannu také mnozí volí jako recesní dárek pro kamaráda. Hodí se na rozlučky se svobodou atd.

 


Diskuse (18 komentářů)

Alena, (12. 12. 2012 15:41) Reagovat
že by dárek pro mladýho k Vánocům? Přijde mi, že pořád nemá dost a já musím být věčně v práci. Tak aby nehledal mimo domov.
Andrea, (28. 01. 2013 07:48) Reagovat
[quote name="Alena"]že by dárek pro mladýho k Vánocům? Přijde mi, že pořád nemá dost a já musím být věčně v práci. Tak aby nehledal mimo domov.[/quote]Když bude chtít hledat mimo domov, tak bude stejně a žádná erotická pomůcka mu nepomůže. Ale pokud je na erotické pomůcky, určitě tvůj nápad ocení. Mě nedávno přítel koupil robertka a byla jsem nadšená. I z toho, jak se dobře trefil do mého vkusu.
Erik, (31. 01. 2013 09:42) Reagovat
[quote name="Mirek"]jo, jo, není nad nafukovací pannu. Sice ji už teď nepoužíval, ale dřív docela často.:)[/quote]Já ji tedy používal hodně krátkou dobu. Byla fajn. Teď jsem se k erotickým pomůckám vrátil po dlouhé době a sáhl jsem po umělé vagíně. Doporučuju. Jsou to vymakaný hračičky.
Tom, (29. 03. 2013 13:07) Reagovat
Tak jsem po několika letech zůstal sám. Zrovna se rozkoukám po erotických hráčkách a myslím, že alespoň trošku si budu samotu kompenzovat, alespoň než to bude lepší a začnu si hledat novou partnerku.
Jára, (22. 05. 2013 06:21) Reagovat
Já myslím, že pro začátek než se člověk oklepe, jsou erotické pomůcky dobrým řešením, tedy oni jsou celkově dobré nejen na chvíli, ale v případě náhražky za sex spíš jen dočasně. Pak se to chce poohlédnout.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panny
Kontakty