Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Chcete nafukovací pannu, která má realistický fotoobličej a celkově je vysoce kvalitní. Vaše choutky vám splní nafukovací panna Naomi sestřička.

O nafukovacích pannách

Co si myslíte o používání nafukovacích panen? Mnozí muži a ženy to stále ještě považují za něco...Ubohého, nevkusného a celkově to odsuzují. Na druhou stranu je to každého věc, a proč si nerozšířit obzory a nezkusit něco nového? Od toho tu nafukovací panny jsou.

Navíc některé dnešní nafukovací panny se v mnohé liší od těch dřívějších. Dnes jsou mnohem dokonaleji propracované a mají realistické tvary. Můžete si s nimi užit mnoho rozkoše, ale i srandy. Nejvíce se pobavíte nad nafukovacími „pannami“ v zvířecích motivech. Hodí se jako pěkný a úsměvný dárek pro muže.

Na trhu je mnohem více erotických pomůcek pro muže. Můžete si vybrat z celé škály různých masturbátorů, umělých vagín atd. Některé mají vyšší pořizovací náklady, ale kvalita za to stojí. Zkuste i vy některou sexuální pomůcku.

 Koupit

Nafukovací panna Naomi sestřička

Nafukovací panna Naomi sestřička vás zaujme svým fotoobličejem, velkými a dobře tvarovanými prsy a oblečkem. Její horní díl je sundavací. Svlékněte si svou zdravotní sestřičku.

Je středně velké postavy. Její výška je 156 cm. Tím patří mezi největší nafukovací panny na trhu. Zdravotní sestřička Naomi vám nabízí tři rozkošné otvory.

V současné době patří mezi nejprodávanější nafukovací panny na trhu. Nemá sice měkkou vagínu, ale vypadá dobře a má mnoho propracovaných detailů, které vás určitě zaujmou.

Je ze stejného materiálu jako gumové lehátko. Neměla by se používat do koupele. Její údržba je velmi snadná. Před použitím se doporučuje použít lubrikační gel.

Dopřejte si i vy více potěšení díky moderně propracované zdravotní sestřičce Naomi. I vám může poskytnout první pomoc.


Diskuse (15 komentářů)

Ivana, (24. 09. 2012 12:57) Reagovat
Mě by také bylo jedno, kdyby přítel měl doma nějakou erotickou hračku. Na tom přeci není nic špatného. To, že masturbuje vím, tak proč by si to nezpestřil.:)
Adéla, (23. 10. 2012 13:29) Reagovat
[quote name="Ivana"]Mě by také bylo jedno, kdyby přítel měl doma nějakou erotickou hračku. Na tom přeci není nic špatného. To, že masturbuje vím, tak proč by si to nezpestřil.:)[/quote]Proč by si to nezpestřil? No přeci kvůli tomu, aby nakonec nezjistil, že ho to s erotickými hračkami baví víc než s holkou. Pořád by měl být sex lepší než masturbace s pomůckami...
Lída, (27. 02. 2013 07:57) Reagovat
Tak snad ví, co je priorita. Kdyby byla masturbace, ať už s jakoukoliv pomůckou, lepší než sex, tak je něco špatně. Alespoň to je můj názor.
mirek, (06. 05. 2013 08:08) Reagovat
zdravotní sestřička by mohla být dobrá...Hledám nějakou vhodnou nafukovací panu pro dlouhé osamocené chvíle.:) Přemýšlel jsem o různých pomůckách, ale myslím, že nafukovací pana bude nejlepší.
Dan, (15. 07. 2013 08:46) Reagovat
Mirku, umělé vagíny jsou také dobré. Já mám doma z imitace umělé kůže a je to super zážitek, ale jak tak teď koukám na ty umělé vagíny...Asi také budou už mnohem kvalitnější než dřív.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty