Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Rozdejte si to se zdravotní sestřičkou

Chcete nafukovací pannu, která má realistický fotoobličej a celkově je vysoce kvalitní. Vaše choutky vám splní nafukovací panna Naomi sestřička.

O nafukovacích pannách

Co si myslíte o používání nafukovacích panen? Mnozí muži a ženy to stále ještě považují za něco...Ubohého, nevkusného a celkově to odsuzují. Na druhou stranu je to každého věc, a proč si nerozšířit obzory a nezkusit něco nového? Od toho tu nafukovací panny jsou.

Navíc některé dnešní nafukovací panny se v mnohé liší od těch dřívějších. Dnes jsou mnohem dokonaleji propracované a mají realistické tvary. Můžete si s nimi užit mnoho rozkoše, ale i srandy. Nejvíce se pobavíte nad nafukovacími „pannami“ v zvířecích motivech. Hodí se jako pěkný a úsměvný dárek pro muže.

Na trhu je mnohem více erotických pomůcek pro muže. Můžete si vybrat z celé škály různých masturbátorů, umělých vagín atd. Některé mají vyšší pořizovací náklady, ale kvalita za to stojí. Zkuste i vy některou sexuální pomůcku.

 Koupit

Nafukovací panna Naomi sestřička

Nafukovací panna Naomi sestřička vás zaujme svým fotoobličejem, velkými a dobře tvarovanými prsy a oblečkem. Její horní díl je sundavací. Svlékněte si svou zdravotní sestřičku.

Je středně velké postavy. Její výška je 156 cm. Tím patří mezi největší nafukovací panny na trhu. Zdravotní sestřička Naomi vám nabízí tři rozkošné otvory.

V současné době patří mezi nejprodávanější nafukovací panny na trhu. Nemá sice měkkou vagínu, ale vypadá dobře a má mnoho propracovaných detailů, které vás určitě zaujmou.

Je ze stejného materiálu jako gumové lehátko. Neměla by se používat do koupele. Její údržba je velmi snadná. Před použitím se doporučuje použít lubrikační gel.

Dopřejte si i vy více potěšení díky moderně propracované zdravotní sestřičce Naomi. I vám může poskytnout první pomoc.


Diskuse (15 komentářů)

Kamil, (22. 07. 2013 05:44) Reagovat
Zdravotní sestřička by nemusela být marná. Něco takového hledám. Ještě mrknu na její parametry. Když už si kupuju umělou krasavici, tak ať to stojí zato.:)
Michal, (07. 08. 2013 05:15) Reagovat
Zkusím nějakou umělotinku. Trošku jsem se už poohlížel a dnes už jde fakt o zajímavě vypadající pomůcky. I ty materiály jsou asi mnohem lepší.
Johny, (04. 11. 2013 15:29) Reagovat
Jo, jo, taky jsme ve stavu, kdy o nějaký přemýšlím. Tak se kdyžtak pánové pochlubte, jaké máte doma a jak jste s nimi spokojeni. Abych se měl čeho chytnout. Zatím jsem na ně moc nekoukal, jen tak zběžně a pořádně nevím podle čeho vybírat, zvlášť takhle v internetovém obchodu, ale rozhodl jsem se touhle cestou, jsem trochu stydlín.:)
Mirek, (05. 09. 2014 06:16) Reagovat
Johny, já nemám o moc větší zkušenosti než ty, ale když si je prohlédneš na internetu, koukneš na nich na více stránkách, tak získáš informace a přehled, takže si pak už snadněji vybereš. Možná k nějaký najdeš i recenze od lidí a to ti určitě s výběrem hodně pomůže.
Dáda, (10. 06. 2015 14:04) Reagovat
Tak nevím...Musí to být docela zajímavý pohled na chlapa, jak si užívá s nafukovací vagínou, ale tak proti gustu a když nemají po ruce živou ženu...:) Přijde mi, že ženská s robertkem u toho nevypadá, tak...divně.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panny
Kontakty