Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Zkuste to s nafukovací pannou

Zkuste to s nafukovací pannou

Panna nafukovací + vibrace + vagínaLáká vás nafukovací panna? A co takhle si ji pořídit s vibracemi? Představujeme vám tento jedinečný model. Určitě zaujme i vás.

 

O erotických hračkách pro muže

Dalo by se říci, že sexuální hračky pro muže i ženy v poslední době zažívají velkou revoluci. To je dáno dvěma důvody. Prvním je netabuizovaní sexu. Mluví se o něm více a lidé se méně stydí umocnit rozkoš koupí erotické hračky. Druhým aspektem, který přispívá k vývoji erotických pomůcek, je fakt, že se neustále zdokonalují a vyvíjí se z velmi kvalitních materiálů, které se podobají lidské kůži.

Muži si mohou koupit umělé vagíny či nafukovací panny v různých provedeních. Některé jsou levné a jednoduché, jiné jsou velmi propracované a přinesou vám dokonalý prožitek, který mnohdy má velmi blízko ke skutečnému sexu.

Panna nafukovací + vibrace + vagína

Představujeme vám nafukovací pannu střední velikosti. Oceníte pěkný fotoobličej a příslušenství, které obsahuje přídavnou nafukovací pumpu, vagínu a análek. Análek a vagína se dají zvlášť použít. To se vám určitě bude zamlouvat. Vše je z velmi příjemného elastického materiálu. Nafukovací panna obsahuje vibrační vajíčko, které vám umožní si ještě více vychutnat vašich erotických hrátek. Vibrační vajíčko má regulovatelnou intenzitu vibrací. Nastavte si ji podle své chuti. Možná i vás nadchne vzdychání této nafukovací panny. Je velmi reálné a sugestivní.

Před použitím nafukovací panny se doporučuje namazat ji lubrikačním gelem. Bude se vám do ní snadněji pronikat.

Materiál nafukovací panny je podobný materiálu, ze kterého je vyrobené nafukovací lehátko. Mnohem příjemnější materiál má vagína, která je z umělé kůže. Umělá kůže (love clone) je velmi příjemná, pružná, měkká a poddajná. Velmi se blíží skutečné lidské kůži.


Diskuse (11 komentářů)

Kamil, (18. 06. 2013 09:02) Reagovat
Vybírám nafukovací pannu, ale jak se znám, tak budu línej ji nafukovat a splaskávat. Nepoškodí se, když třeba bude pořád nafouknutá? Je rozdíl mezi pevností toho materiálu, nebo je to podobné? Díky. zatím jsem si žádnou erotickou pomůcku nekupoval, takže v tom trochu plavu.
Patrik, (18. 07. 2013 12:50) Reagovat
Jo, mít doma nafukovací pannu, to bych se vyřádil. Líbí se mi téměř všechny modeky 8)
David, (09. 09. 2013 04:44) Reagovat
Kamile, vyfukovat by se asi měly a v materiálech rozdíl bude. Některé modely jsou hodně z kvalitních materiálů. Ještě s nimi nemám zkušenost, ale silně uvažuju o pořízení takové umělé krásky. Tak uvidím.
Michal, (19. 05. 2014 13:49) Reagovat
A z jakých materiálů se vyrábí, respektive kterým je lepší se vyhnout? Nevyznám se v tom a nevím, jestli tedy znamená, že ty dražší jsou kvalitnější...Jinak nevím podle čeho je soudit a porovnávat.
José, (07. 08. 2014 05:27) Reagovat
Nafukovačka je stará dobrá klasika. Zamlada jsem jednu měl doma a bylo to fajn. Když koukám na některé dnešní "kousky", tak přemýšlím, že si zase nějakou pořídím. Milostný život s manželkou už trochu ochladl, takže by to bylo fajn, ale nevím, jak by se na to tvářila manželka.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panny
Kontakty