Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užijte si s Pamelou Anderson

Užijte si s Pamelou Anderson

Panna PamelaChtěli byste si to rozdat s Pamelou Anderson? Čeká na vás. Samozřejmě...Nejde o živou sexbombu. Ovšem tato nafukovací kráska má také něco do sebe. Užijte si s ní i vy.

 

Panna Pamela

Panna Pamela je velmi oblíbená. Pamelu Anderson všichni známe. Je to sexbomba, nebo spíše byla, v devadesátých letech, tak proč si trošku nezavzpomínat na staré časy, ve kterých možná i vás velmi přitahovala, a neužít si s ní.

Panna Pamela má hezké umělé vlasy, tvarovaný obličej a menší prsa. Je z pevnějšího materiálu.

 

 

 

Pamela je velká 150 cm a má tři sexuální otvůrky - pusu, vagínu a análek. Určitě vás maximálně zaujme její obličej. Nejde o fotografii ani o nakreslený obličej. Je do rysů Pamely tvarován a to vypadá velmi zajímavě.

Má tělovou barvu, je z měkkého gumového materiálu a je kvalitnější než levnější modely. Při použití nafukovací panny se doporučuje použít lubrikační gel.


Diskuse (6 komentářů)

Tom, (24. 08. 2012 10:22) Reagovat
Tyjo, tu jsem zbožňoval jako puberťák. Že bych si zavzpomínal na svá pubertální léta a pořídil bych si ji domů. Nevěděl jsem, že se dnes už nafukovací panny dělají i s fotoobličejem.:)
Radek, (11. 10. 2012 13:25) Reagovat
Tak jestli tam nafukovací panna je skutečně hodně podobná Pamele, tak by to mohlo být dobré. Oni už teď dělají tyhle výrobky s fotobličejem, a to je přinejmenším zajímavé, i když...O ten obličej až tolik nejde.
Miloš, (19. 10. 2012 12:17) Reagovat
Líbí se mi ta myšlenka s foto obličeji. Mohli by zavést, že by si chlap sám vybral nějaký fotoobličej své oblíbenkyně (nemusela by to být ani televizní hvězda) a podle toho by se nechal té nafukovací panně udělat. To by asi ale bylo drahé.
Marek, (02. 11. 2012 11:34) Reagovat
[quote name="Miloš"]Líbí se mi ta myšlenka s foto obličeji. Mohli by zavést, že by si chlap sám vybral nějaký fotoobličej své oblíbenkyně (nemusela by to být ani televizní hvězda) a podle toho by se nechal té nafukovací panně udělat. To by asi ale bylo drahé.[/quote]To je bezpochyby zajímavý nápad, ale technicky by to asi bylo náročné a drahé vyrábět nafukovací panny na zakázku.
Milan, (11. 03. 2014 10:24) Reagovat
Nic proti fotoobličeji, určitě je to na zpestření s touhle pomůckou zajímavý nápad, ale spíš je důležitější, aby si designeři vyhráli tam dole, aby to bylo co nejrealističtější. Slyšel jsem, že umělé vagíny už jsou hodně promakaný. Zajímalo by mě, jak jsou na tom nafukovací panny, podle toho, co jsem se dočetl, jsou už taky na mnohem lepší úrovni než dřív.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty