Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užijte si legraci i vzrušení s nafukovací slečnou

Užijte si legraci i vzrušení s nafukovací slečnou

Žert. slečna s držákem na pivoMáte smysl pro humor a chcete někoho pobavit? Co takhle ženou (gumovou pannou), která bude zároveň držákem na pivo. Dopřejte sobě či kamarádovi tuto nafukovací krásku.

Nafukovací panny

Mnoho mužů má doma nafukovací panny, i když hodně z nich to často popírají. Je zvláštní, že často máme při představě této erotické pomůcky smíšené pocity. Možná je to tím, že některé filmy či seriály nám nafukovací panny představily jako pomůcky pro totální zoufalce. Přitom tomu vůbec tak není.

Nafukovací panny jsou erotickou pomůckou, která má zaplašit u muže chvilky samoty a užít si kvalitnější masturbace, která se často blíží svým prožitkem až sexu. To je možné především v poslední době, kdy se erotické pomůcky (erotické panny nevyjímaje) vyrábějí z čím dál kvalitnějších materiálů, které se velmi podobají skutečně lidské kůže. Zkuste i vy si užít s umělou pannou. Uvidíte, že jde o zážitek, který stojí za to prožít.

Koupit

Slečna s držákem na pivo

Představujeme vám slečnu, která vás uspokojí, pobaví a ještě vám podrží pivo. No...slečna...Takovou byste asi těžko hledali. Ve skutečnosti jde o žertovnou nafukovací pannu s držákem na pivo.

Námi nabízená žertovná slečna jako držák na pivo má necelý metr, nemá zuby, ale je vybavená držákem na pivo.

Má přizpůsobivou pusinku, kterou můžete využít k erotickým hrátkám. To je možné i díky tomu, že nemá zuby, a když jí ho strčíte do pusinky, nebude protestovat.

Jistě se vám zalíbí i její pěkně tvarovaná prsa, vyvážené nohy se závažím, které zajišťují stabilitu atd. Zkrátka taková slečna na hraní se vám bude určitě vyhovovat. Zkuste ji i vy, nebo ji dejte dárkem někomu, kdo má smysl pro humor.


Diskuse (9 komentářů)

Žanda, (27. 05. 2013 11:37) Reagovat
ta se bude hodit. Kamarád zanedlouho má rozlučku se svobodou a já jsem zatím nic jako dárek nevymyslela. Koupím k tomu flašku a mám vyřešeno.:) Díky za tip.
Roman, (24. 06. 2013 07:56) Reagovat
Sranda musí bejt. Takhle nafukovací panna se na nějakou sranda akci hodí dobře.:)
Jan, (26. 07. 2013 05:50) Reagovat
Držák na pivo praktický:) že bych si ji koupil a občas se s ní díval na televizi?:). Mám sice přítelkyni, ale ta mi pivo nedrží. 8)
Vanesa, (06. 04. 2014 10:23) Reagovat
My jsme taky zrovna tuhle kupovali kamarádovi, když se loučil se svobodou - už asi před rokem. Teď mě napadá, že se nám nepochlubil, jestli ji používá, případně co mu na tuhle "krásku" řekla manželka.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nafukovací panny
Kontakty