Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pobavte žertovnou nafukovací ovečkou

Pobavte žertovnou nafukovací ovečkou

Žertovná nafukovací ovečkaHledáte nějaký vhodný dárek pro kamaráda, který má smysl pro humor? Určitě ho pobaví tato žertovná nafukovací ovečka.

O erotických pomůckách

Používáte v ložnici erotické pomůcky, nebo stále ještě nejste jejich příznivcem? U stále více lidí nějakou tu erotickou pomůcku najdeme. Není na tom nic špatného. Naopak. Dokáží příjemně oživit milostnou předehru, ale vhodné jsou i pro chvíle samoty. V současné době jsou erotické pomůcky velmi dokonalé a díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou vyráběné, dráždění některými z nich připomíná opravdový pohlavní styk.

Koupit

Rádi byste se rozhlédli po erotických pomůckách, ale nechce se vám chodit do sexshopu? Nemáte v této oblasti zkušenosti a máte zábrany? Není nic jednoduššího než využít internetového obchodu s erotickými hračkami. Zde si vše můžete v klidu a bez studu prohlédnou z pohodlí vašeho domova. Když si vyberete určitou erotickou pomůcku, objednáte si ji a domů vám bude doručená v diskrétním balení. Je to rychlé, pohodlné a plně vyhovující systém. Vyberte si i vy svou oblíbenou sexuální hračku.

Žertovná nafukovací ovečka

Představujeme vám žertovnou nafukovací ovečku s jedním tělesným otvorem. Můžete si s ní užít nějaké to sexuální vzrušení při osamělých chvilkách, ale především jde o báječný tip na originální dárek.

Žertovná nafukovací ovečka zaujme každého dospělého člověka, který si rád hraje. Je to veselý předmět a ještě navíc plně funkční, takže když dostanete chuť, ovečku budete mít vždy při ruce.

Ovečka je neprůhledná, má bílou barvu a barevnou hlavu. Je z měkkého gumového materiálu, který je podobný nafukovacímu lehátku. Nemá vibrace a má anální otvor, který dostačuje pro průměrný penis.

Zaujala vás žertovná nafukovací ovečka? Chcete více podobných předmětů? Máme ještě další nafukovací zvířátka. Některé dokonce vydávají i zvuky.


Diskuse (3 komentáře)

Igor, (26. 09. 2012 06:09) Reagovat
Tak ovečka mě pobavila. Možná ji někdy také dostanu, kamarády mám na to švihlí dost.:)
Marek, (20. 11. 2012 07:34) Reagovat
A tyhle žertovné předměty se dají využít jako erotické pomůcky, nebo jsou vyloženě jen na pobavení. Díky.
Martin, (01. 10. 2014 09:42) Reagovat
Já bych asi ovečku ani zkoušet nechtěl, ale jako dárek je to dobrý. Zrovna nedávno jsme přemýšleli co kámošovi ke třicítce, něco humornýho, nakonec jsme si poradili, ale erotická hračka ze sexshopu nás nenapadla. Škoda, to by bylo originální.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty