Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Nafukovací ovečka: Rozesměje i uspokojí

Nafukovací ovečka: Rozesměje i uspokojí

Nafukovací ovečka - maláHledáte dárek pro kamaráda? Má smysl pro humor a chcete mu dát něco, co skutečně bude stát za to? Co takhle mu darovat malou nafukovací ovečku? Nejenže pobaví, ale při chvilkách touhy i uspokojí.

O erotických pomůckách

V současné době si můžete pořídit celou škálu nejrůznějších erotických pomůcek. Erotický průmysl se zaměřuje jak na dámy, tak na pány.

Dámy si mohou pořídit různé vibrátory, anální kolíky, Venušiny kuličky atd. Pro pány tu jsou nafukovací panny, umělé vagíny a další masturbátory.

Koupit

Chcete oživit váš sexuální život pouty, šátky na oči, různými erotickými kazetami atd? Je to jen na vás. Stačí si vybrat.

Erotické pomůcky jsou zboží jako každé jiné. Pokud se však přeci jen stydíte navštívit sexshop, podívejte se na nabídku internetových obchodů zaměřující se na tento sortiment zboží. Můžete si všechny erotické pomůcky prohlédnout z pohodlí svého domova a v klidu se rozmyslet, které se vám zamlouvají nejvíce. Po zakoupení erotické pomůcky v eshopu vám přijde domů v diskrétním balení. Zkuste také oživit svůj sexuální život rozmanitými erotickými pomůckami.

Nafukovací ovečka - malá

Malá nafukovací ovečka, kterou vám nabízíme, má příznivou cenu a velmi pěkný tvar. Má roztomilý obličejíček, vzduchový ventil, milostný otvor a vhodnou velikost pro snadnou manipulaci. Můžete si s ní buď užívat milostné vzrušení, nebo jí pobavit nějakého svého kamaráda.

Malá nafukovací ovečka má bílou barvu s šedými vlnkami a není průhledná. Je z měkkého gumového materiálu podobnému klasickému nafukovacímu lehátku.


Diskuse (7 komentářů)

Pivoňka, (13. 06. 2013 08:02) Reagovat
Ideální dárek pro kámoše k narozkám. Přemýšlím o nějakým trochu trhlým dárků, a tohle by šlo. Už se těším, co na to bude říkat.:)
Marek, (05. 02. 2015 09:59) Reagovat
Nevím, jestli by mě rozesmálo, kdybych dostal zrovna takovouhle erotickou pomůcku. Spíš bych si pomyslel, že mí kámoši už neví, co by koupili, ale je mi jasné, že někomu to může přijít zábavný. Třeba na tu rozlučku je to asi vhodný tip na dárek, ale člověk musí vědět, že obdarovaný na takkovýhle dárky je, aby to nebylo fiasko.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty