Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Luxusní nafukovací panna Queen je tu pro vás

Luxusní nafukovací panna Queen je tu pro vás

Nafukovací panna QueenHledáte špičku mezi nafukovacími pannami? Rádi byste si užili chvilky s ní, které se blíží opravdovému sexu? Umožní vám to luxusní nafukovací panna Queen.

O nafukovacích pannách

Pánové, měli jste někdy doma nafukovací pannu? Mnozí muži ji dostanou z recese od nějakého známého. V těchto případech jistě kamarádi nevybírají model, který vás má co nejvíce uspokojit, ale především jde o vaše i své pobavení. Koupí vám nějakou levnou „Anču“ či dokonce nafukovací kravičku nebo jiné zvířátko.

Ne všechny nafukovací panny, které jsou k dostání na trhu, takto vypadají. V dnešní době si můžete pořídit velmi propracovanou nafukovací pannu, která vám bude skutečně simulovat opravdový sex. To je možné díky materiálu, ze které jsou otvůrky této hračičky vyrobené. Jde o „Love clone“, což je umělá kůže. Velmi se podobá skutečné kůži. Užívejte si erotických pomůcek naplno. V současné době prožívají velkou revoluci. To se netýká pouze nafukovacích panen.

Koupit

Nafukovací panna Queen

Nafukovací pannu Queen si oblíbíte. Má realistický obličej, pevná prsa, pulzivní programy, hladký a pevný materiál. Vagína a análek jsou navíc Love Clone materiálu, který se velmi podobá lidské kůži. Je příjemný na dotek. Pannu si můžete nastavit i na silnou vibraci. Můžete si ji zvolit mezi pěti rozdílnými vibračními frekvencemi. Jsou jimi stálá, pulsující, kyvadlová, rychle pulsující a vlnová.

Potěší vás i její super erotogenní tvar. Je poddajná a realistická. Oceníte i to, že je téměř bezešvá. Má pohodlně vyjímatelný vibrátor a snadnou údržbu. Stačí jen vagínu a řitní otvor omýt čistou vodu.

Doporučuje se také používat k nafukovací panně proti-třecí mastek, který je ochranou proti vysušení. Zabrání tak odřeninám a spáleninám na citlivých místech.

Zkuste i vy nafukovací pannu Queen. Je to královna mezi erotickými pomůckami.


Diskuse (6 komentářů)

Dalibor, (29. 06. 2012 14:27) Reagovat
Nějak zvlášť jsem po umělé nafukovací panně netoužil, říkal jsem si, že bude lepší, když si pořídím vagínu, ale koukám, že i některé ty panny jsou z imitace lidské kůže a asi i ty vagíny v nich jsou kvalitnější. Nakonec asi zvolím tu nafukovací pannu. Nějaký ten propracovanější model, možá asi tu Queen. Bude to realističtější než "jen" s umělou vagínou.
Johny S, (23. 07. 2012 11:10) Reagovat
Taky tak napůl uvažuju o té královně (Queen), ale ještě nejsem úplně rozhodnutej. Tak počkám a jestli mě to nepustí, jdu do ní. Nebo máte nějakej tip na jinou nafukovací pannu?
Luky, (02. 07. 2013 14:33) Reagovat
Já si také myslel, že se rozvíjí hlavně umělé vagíny, ale když jsou z tohohle materiálu i nafukovací panny, asi bych upřednostnil tuhle pomůcku, ale ještě nevím...
Tom, (13. 02. 2014 12:32) Reagovat
Zrovna tuhle jsem dostal od kámošů na rozlučce a koukám, že chlapci na mě byli hodní a chtěli mi dopřát. A já nevděčník jí ještě ani nerozbalil, ale věřím, že časem na ní taky přijde řada.:)
Marty, (05. 12. 2014 06:25) Reagovat
Nevyznám se v jednotlivých modelech. Zrovna si nějaké prohlížím, ale asi spíš půjdu do té umělé vagíny, přijde mi propracovanější, i když asi záleží hlavně na modelu, který vyberu. Ještě jsem na vážkách, třeba ta Queen mě zaujala.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nafukovací panny
Kontakty